Klubbat för:
22 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
IKON, 1800-tal, Gudsmodern med barnet, riza i förgyllt silver, kontrollstämplat för oidentifierad mästare IG(kyrilliska), S:t Petersburg, 1887, ca 31,5x27 cm, senare låda medföljer
208631
2013-10-11
Gör en kostnadsfri värdering här