Ikon Ryssland 1800-tal
Klubbat för:
22 000 SEK
Arviointi
10 000 SEK
Kuvaus
IKON, 1800-tal, Gudsmodern med barnet, riza i förgyllt silver, kontrollstämplat för oidentifierad mästare IG(kyrilliska), S:t Petersburg, 1887, ca 31,5x27 cm, senare låda medföljer
Kuntoraportti
208631
Päivämäärä:
2013-10-11