T Svaneskog blyerts

T Svaneskog blyerts
T Svaneskog blyerts
T Svaneskog blyerts
T Svaneskog blyerts
T Svaneskog blyerts
T Svaneskog blyerts
T Svaneskog blyerts
T Svaneskog blyerts
T Svaneskog blyerts
T Svaneskog blyerts

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SVANESKOG, T (1800-tal): (4) Porträtt, signerade och daterade T Svaneskog 1853, blyerts, vardera ca 31x25 cm

Gulnade, släktträd a tergo

208638

2013-10-11