Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SVANESKOG, T (1800-tal): (4) Porträtt, signerade och daterade T Svaneskog 1853, blyerts, vardera ca 31x25 cm
Gulnade, släktträd a tergo
208638
2013-10-11
Gör en kostnadsfri värdering här