Oscar Lycke oljemålning
2013-10-11
208644
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
LYCKE, Oscar (1877-1927): Norrländskt landskap, signerad Osc. Lycke, olja på duk, 73x100 cm