Skålfat Kina

Skålfat Kina
Skålfat Kina
Skålfat Kina
Skålfat Kina
Skålfat Kina
Skålfat Kina

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKÅLFAT, 1700-tal, porslin, Kina, dekor av blommor och girlander, diameter 34 cm

Lagning, spricka

208649

2013-10-11