Utagawa Kunisada träsnitt

Utagawa Kunisada träsnitt
Utagawa Kunisada träsnitt

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KUNISADA, Utagawa (1786-1864): Figurscen, signerad, träsnitt, triptyk i obanformat, 34x23 vardera

Smärre skador

208670

2013-10-11