Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KUNISADA, Utagawa (1786-1864): Figurscen, signerad, träsnitt, triptyk i obanformat, 34x23 vardera
Smärre skador
208670
2013-10-11
Gör en kostnadsfri värdering här