Yrjö Edelmann litografi och affisch
Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 200 SEK
EDELMANN, Yrjö (född 1941): Pappersfragment, signerad Y Edelmann, E.A. XX/XX, färglitografi, 56x39 cm
UTSTÄLLNINGSAFFISCH, Yrjö Edelman Harcourts Contemporary San Fransisco, signerad Y. Edelmann 70x50 cm
208681
2013-10-11