Ytterfoder sevresliknade märke

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 000 SEK

YTTERFODER, porslin, 1900-talets början, sevresliknande märke, polykrom dekor av figurscen

Smärre ytskador o slitage

208686

2013-10-11