Lars Huck Hultgren gips
2013-10-11
208693
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HULTGREN, Lars Huck (född 1931): (3 st) Figurkompositioner, signerade Huck, gips, 22x30, 29x26 samt 28x21 cm
Nagg