Spepask 1800-tal

Spepask 1800-tal
Spepask 1800-tal
Spepask 1800-tal
Spepask 1800-tal
Spepask 1800-tal
Spepask 1800-tal

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SVEPASK, allmoge, 1800-talets första hälft, med järnbeslag, höjd ca 28, diameter 49 cm

Bruksslitage

208702

2013-10-12