Dalahästar

Dalahästar
Dalahästar
Dalahästar
Dalahästar
Dalahästar
Dalahästar

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

DALAHÄSTAR, 3 st, bemålade, 1900-talets andra hälft, höjd 9-14 cm

Slitage

208708

2013-10-11