Cai Poulsen oljemålning

Cai Poulsen oljemålning
Cai Poulsen oljemålning
Cai Poulsen oljemålning
Cai Poulsen oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

POULSEN, Cai (född 1920): Abstrakt komposition, signerad CAI, olja på pannå, 51x71 cm

208722

2013-10-11