Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BROSCHYRER, 3 st, omkring 1930-tal, Cunard RMS Berengaria, Mauretania och Aquitania
Aquitania med rygglipor och stämplar, obetydliga skador
208733
2013-10-13
Gör en kostnadsfri värdering här