Cunard broschyrer 3 st

Cunard broschyrer 3 st
Cunard broschyrer 3 st

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BROSCHYRER, 3 st, omkring 1930-tal, Cunard RMS Berengaria, Mauretania och Aquitania

Aquitania med rygglipor och stämplar, obetydliga skador

208733

2013-10-13