Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BYRÅ, 1800-talets andra hälft, fanérad i valnöt och valnötsrot, höjd 100, 96x50 cm
Fanérskador
208752
2013-10-12
Gör en kostnadsfri värdering här