Byrå 1800-talets andra hälft

Byrå 1800-talets andra hälft
Byrå 1800-talets andra hälft
Byrå 1800-talets andra hälft
Byrå 1800-talets andra hälft
Byrå 1800-talets andra hälft
Byrå 1800-talets andra hälft
Byrå 1800-talets andra hälft
Byrå 1800-talets andra hälft
Byrå 1800-talets andra hälft
Byrå 1800-talets andra hälft

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ, 1800-talets andra hälft, fanérad i valnöt och valnötsrot, höjd 100, 96x50 cm

Fanérskador

208752

2013-10-12