Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 600 SEK
TALLRIKAR, 5 st, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i famille rose, diameter 23,5 cm
Nagg, en med spricka
208796
2013-10-11
Gör en kostnadsfri värdering här