Kinesiska tallrikar

Kinesiska tallrikar
Kinesiska tallrikar
Kinesiska tallrikar
Kinesiska tallrikar
Kinesiska tallrikar
Kinesiska tallrikar

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 600 SEK

TALLRIKAR, 5 st, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i famille rose, diameter 23,5 cm

Nagg, en med spricka

208796

2013-10-11