Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 200 SEK
CHAMPAGNESTRUTAR, 1 par, glas, VINGLAS, 1 par, STARKVINSGLAS, 1 par, 1800-tal, olika dekorer
Fotnagg
208801
2013-10-11
Gör en kostnadsfri värdering här