Flaggor 6 st

Flaggor 6 st
Flaggor 6 st

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NATIONS- OCH REDERIFLAGGOR, 6 st, 1900-tal, Norge, Nicaragua, Liberia, Tyskland, Frankrike marin samt rederi MWR

Smärre skador

208820

2013-10-13