Klubbat för:
3 000 SEK
1 000 SEK
PICASSO, Pablo (1881-1973): Fredsduva - ur Fredsmappen, signerad och daterad i stenen 1962, numrerad i blyerts, litografi, 27x37 cm
Gulnader
208821
2013-10-12