Picasso litografi

Picasso litografi
Picasso litografi

Klubbat för:

3 000 SEK

1 000 SEK

PICASSO, Pablo (1881-1973): Fredsduva - ur Fredsmappen, signerad och daterad i stenen 1962, numrerad i blyerts, litografi, 27x37 cm

Gulnader

208821

2013-10-12