Målning 1900-tal

Målning 1900-tal
Målning 1900-tal
Målning 1900-tal
Målning 1900-tal
Målning 1900-tal
Målning 1900-tal

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Båt i hamn, signerad och daterad V Nyqvist -41, olja på duk, 63x53 cm

208824

2013-10-12