Henri D´Anty olja

Henri D´Anty olja
Henri D´Anty olja
Henri D´Anty olja
Henri D´Anty olja
Henri D´Anty olja
Henri D´Anty olja

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

D´ANTY, Henri (Frankrike 1910-1998): "Le cheval au poulain en Normandie", signerad d´Anty, olja på duk, 55x46 cm

208829

2013-10-11