Vas majolika

Vas majolika
Vas majolika
Vas majolika
Vas majolika
Vas majolika
Vas majolika

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 200 SEK

VAS, majolika, sannolikt Rörstrand, omkring 1900, i form av stubbe med häger, bär otydliga stämplar, höjd 30 cm

Lagningar

208864

2013-10-12