Klubbat för:
3 400 SEK
1 000 SEK
TALLRIK, emalj på koppar, 1800-tal eller äldre, delvis förgyllt motiv av kungligt par omringat av putti, diameter 24,5 cm
Renoverad
208877
2013-10-12