Japanskt träsnitt

Japanskt träsnitt
Japanskt träsnitt

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

YOSHITOSHI, Tsukioka (1839-1892): Shogun med kortege?, triptyk, signerad Ikkaisai Yoshitopshi ga, 38x76 cm, oramad

Skador, slitage

208888

2013-10-12