Bord jugend

Bord jugend
Bord jugend
Bord jugend
Bord jugend
Bord jugend
Bord jugend

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BORD med fotogenlampsstativ, 1900-talets början, jugend, skiva i alabaster, höjd ca 150 cm

Slitage, fotogenlamphus saknas

208894

2013-10-12