Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FLINTLÅSPISTOL, östeuropeisk, 1700-talets slut, oktagonalt kammarstycke, helstock med mässingsbeslag, längd 39 cm
skador
208895
2013-10-10
Gör en kostnadsfri värdering här