Hillebard

Hillebard
Hillebard
Hillebard
Hillebard

Klubbat för:

9 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

HILLEBARD, 1500-tal, troligen Arboga, lång spets, yxa och hake med genombruten dekor, kortade skaftskenor, på senare skaft

korrosion, skador

208910

2013-10-10