Klubbat för:
9 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
HILLEBARD, 1500-tal, troligen Arboga, lång spets, yxa och hake med genombruten dekor, kortade skaftskenor, på senare skaft
korrosion, skador
208910
2013-10-10
Gör en kostnadsfri värdering här