Robert Högfeldt oljemålning

Robert Högfeldt oljemålning
Robert Högfeldt oljemålning
Robert Högfeldt oljemålning
Robert Högfeldt oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

HÖGFELDT, Robert (1894-1986): Vårlandskap, signerad R Högfeldt, olja på pannå, 46x55 cm

208918

2013-10-12