Bord 1800-talets andra hälft
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BORD, 1800-talets andra hälft, fanérat i olika träslag, vändbar skiva med intarsia av schackbräde och landskapsmotiv, landskapsmotivet försedd med glasskiva, höjd 70, 90x67 cm
Smärre ytskador, fanérbortfall
208928
2013-10-12