Bord 1800-talets andra hälft

Bord 1800-talets andra hälft
Bord 1800-talets andra hälft
Bord 1800-talets andra hälft
Bord 1800-talets andra hälft
Bord 1800-talets andra hälft
Bord 1800-talets andra hälft
Bord 1800-talets andra hälft
Bord 1800-talets andra hälft
Bord 1800-talets andra hälft
Bord 1800-talets andra hälft

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BORD, 1800-talets andra hälft, fanérat i olika träslag, vändbar skiva med intarsia av schackbräde och landskapsmotiv, landskapsmotivet försedd med glasskiva, höjd 70, 90x67 cm

Smärre ytskador, fanérbortfall

208928

2013-10-12