Bord 1700-tal kakelplattor 1600-tal

Klubbat för:

27 000 SEK

4 000 SEK

BORD, 1700-tal, bemålat, bordsskiva med kakelplattor i fajans, höjd 70, 93x67 cm

Skador, färgbortfall

208945

2013-10-12