Ola Billgren collage

Ola Billgren collage
Ola Billgren collage
Ola Billgren collage
Ola Billgren collage

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BILLGREN, Ola (1940-2001): Collage, daterad -81 a tergo, förlaga till litografin Romantiskt landskap V, 44x34 cm

208951

2013-10-12