Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MISTLUR, "Tyfon", 1900-talets mitt, signerad Kockums Verkstad, Malmö, mässing med stativ i svartlackerat gjutjärn, höjd 56 cm
Smärre bucklor, något otät
208993
2013-10-13
Gör en kostnadsfri värdering här