Mistlur

Mistlur
Mistlur
Mistlur
Mistlur
Mistlur
Mistlur

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MISTLUR, "Tyfon", 1900-talets mitt, signerad Kockums Verkstad, Malmö, mässing med stativ i svartlackerat gjutjärn, höjd 56 cm

Smärre bucklor, något otät

208993

2013-10-13