Klubbat för:
8 000 SEK
Schätzwert
8 000 SEK
Beschreibung
BRANDT, Carl (1852-1930): Vinterlandskap, signerad C Brandt, olja på duk, 99x128 cm, rammått 114x145 cm
Zustandsbeschreibung
208999
2013-10-12
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner