David Eisenhauer skulpturer

David Eisenhauer skulpturer
David Eisenhauer skulpturer
David Eisenhauer skulpturer
David Eisenhauer skulpturer
David Eisenhauer skulpturer
David Eisenhauer skulpturer
David Eisenhauer skulpturer
David Eisenhauer skulpturer

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

EISENHAUER, David (född 1940): (2) "Relief Nr 59" resp "S-115", signerade David Eisenhauer 1987 resp 1990, vitlackerat trä, bredd 70 resp 60 cm

Skador, färgbortfall

209001

2013-10-14