Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MAGRITTE, Réné (Belgien,1896-1967), efter, blad III ur "Le Domaine enchanté", signerad i trycket, färglitografi, 31x45 cm
209012
2013-10-12
Gör en kostnadsfri värdering här