Réné Magritte färglitografi

Réné Magritte färglitografi
Réné Magritte färglitografi
Réné Magritte färglitografi
Réné Magritte färglitografi

Klubbat för:

1 300 SEK

2 000 SEK

MAGRITTE, Réné (Belgien,1896-1967), efter, blad VII ur "Le Domaine enchanté", signerad i trycket, numrerad EA, färglitografi, 27,5x47 cm

209013

2013-10-12