Klubbat för:
1 300 SEK
2 000 SEK
MAGRITTE, Réné (Belgien,1896-1967), efter, blad VII ur "Le Domaine enchanté", signerad i trycket, numrerad EA, färglitografi, 27,5x47 cm
209013
2013-10-12