Réné Magritte färglitografi

Réné Magritte färglitografi
Réné Magritte färglitografi
Réné Magritte färglitografi
Réné Magritte färglitografi
Réné Magritte färglitografi
Réné Magritte färglitografi

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MAGRITTE, Réné (Belgien, 1896-1967), efter, blad XI ur "Le Domaine enchanté", signerad i trycket, färglitografi, 27,5x49, medföljer kassett och försättsblad

209014

2013-10-12