Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
JIRLOW, Lennart (född 1936): "Ateljen", signerad L Jirlow, 316/380, blindstämpel Mourlot, färglitografi, 46x55 cm
209019
2013-10-14
Gör en kostnadsfri värdering här