Lennart Jirlow litografi

Lennart Jirlow litografi
Lennart Jirlow litografi

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

JIRLOW, Lennart (född 1936): "Ateljen", signerad L Jirlow, 316/380, blindstämpel Mourlot, färglitografi, 46x55 cm

209019

2013-10-14