Oidentifierad konstnär 1700-tal

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (italiensk skola, 1700-tal): Jesus och Johannes Döparen, olja på pannå, 65x115 cm

209033

2013-10-12