Figuriner porslin

Figuriner porslin
Figuriner porslin
Figuriner porslin
Figuriner porslin

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FIRGURINER, 2 st., porslin, Kina, 1900-tal/samtida, föreställande sittande figur resp liggande kvinna, sittande figurs höjd 8 cm

Kvinnans ena hand m lagning

209039

2013-10-14