Skål på fot

Skål på fot
Skål på fot
Skål på fot
Skål på fot
Skål på fot
Skål på fot
Skål på fot
Skål på fot

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÅL på figurinfot, nysilver, omkring 1900, total föjd ca 54 cm

Delar saknas, skador, lagningar

209051

2013-10-12