Kristina Jöred oljemålningar

Kristina Jöred oljemålningar
Kristina Jöred oljemålningar
Kristina Jöred oljemålningar
Kristina Jöred oljemålningar
Kristina Jöred oljemålningar
Kristina Jöred oljemålningar

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JÖRED, Kristina (född 1913): 2 st, "Dagensnyheter" "Poeten", signerad resp tillskriven, olja på pannå, 22x12, resp 13x12 cm

209058

2013-10-12