Klubbat för:
7 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
HALLEK, Enno (Estland, född 1931): "Äppelträdet", signerad o daterad Enno Hallek 1963, olja på duk, 98x88 cm
Utställd Gummesons, 1965, katalog nr 295
209062
2013-10-12
Gör en kostnadsfri värdering här