Enno Hallek oljemålning

Enno Hallek oljemålning
Enno Hallek oljemålning
Enno Hallek oljemålning
Enno Hallek oljemålning

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

HALLEK, Enno (Estland, född 1931): "Äppelträdet", signerad o daterad Enno Hallek 1963, olja på duk, 98x88 cm
Utställd Gummesons, 1965, katalog nr 295

209062

2013-10-12