Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ARKIVSKÅP, 1900-talets första hälft, ek, med jalusidörrar, bakomliggande inredning i form av lådor, höjd 148, 150x48 cm
Slitage, nyckel saknas
209064
2013-10-14
Gör en kostnadsfri värdering här