Skåp med jalusi

Skåp med jalusi
Skåp med jalusi
Skåp med jalusi
Skåp med jalusi
Skåp med jalusi
Skåp med jalusi
Skåp med jalusi
Skåp med jalusi
Skåp med jalusi
Skåp med jalusi

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ARKIVSKÅP, 1900-talets första hälft, ek, med jalusidörrar, bakomliggande inredning i form av lådor, höjd 148, 150x48 cm

Slitage, nyckel saknas

209064

2013-10-14