Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STRANDBERG, Gabriel (1885-1966): "Stockholmsmotiv från Norrström vinter 1949", signerad Gabriel Strandberg, olja på pannå, 70x99 cm
209065
2013-10-14
Gör en kostnadsfri värdering här