Gabriel Strandberg oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STRANDBERG, Gabriel (1885-1966): "Stockholmsmotiv från Norrström vinter 1949", signerad Gabriel Strandberg, olja på pannå, 70x99 cm

209065

2013-10-14