Hörnvitrinskåp

Hörnvitrinskåp
Hörnvitrinskåp
Hörnvitrinskåp
Hörnvitrinskåp
Hörnvitrinskåp
Hörnvitrinskåp
Hörnvitrinskåp
Hörnvitrinskåp

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HÖRNVITRINSKÅP, 1900-talets första hälft, intarsia, höjd ca 199 cm

Slitage, smärre fläck, obetydligt bortfall på krönets bas, ett lås saknas

209068

2013-10-14