Pall
2013-10-14
209073
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
PALL, 1900-tal, gustaviansk stil, ben med kannelyrer, dekor av fleuroner, höjd ca 44 cm
Smärre slitage