Tvåsitspall stolar Louis XVI-stil
Klubbat för:
2 600 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
TVÅSITSPALL, 1900-talets första hälft, Louis XVI-stil, Frankrike, svagt njurformad, förgylld, sits med rotting, dekor av festonger, skyltmärkt A Hugnet / Paris, höjd ca 58, längd 103 cm, lös dyna medföljer, STOLAR, ett par, Louis XVI-stil, rotting i sits och rygg, förgyllda
Kuntoraportti
Slitage
209074
Päivämäärä:
2013-10-14