Ove Olson krita

Ove Olson krita
Ove Olson krita
Ove Olson krita
Ove Olson krita

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OLSON, Ove (1903-1975): "Ung kvinna", signerad och daterad Olson 54, krita, 63x44 cm

Övre kant med reva

209076

2013-10-14