Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
OLSON, Ove (1903-1975): "Ung kvinna", signerad och daterad Olson 54, krita, 63x44 cm
Övre kant med reva
209076
2013-10-14
Gör en kostnadsfri värdering här