Bengt Elde oljemålning

Bengt Elde oljemålning
Bengt Elde oljemålning
Bengt Elde oljemålning
Bengt Elde oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ELDE, Bengt (född 1939): "Mys på landet" signerad tavelmålare B Elde 1972, olja på pannå, 64x44 cm

209079

2013-10-14