Träsnitt Japan

Träsnitt Japan
Träsnitt Japan

Klubbat för:

850 SEK

1 500 SEK

HIROSHIGE III (1842-94): Japanska hovet, triptyk, obanformat 36x76 cm, oramad

Skador, lagningar

209081

2013-10-14